Chcesz wiedzieć, jak bardzo kreatywność

wpływa na jakość Twojej pracy i jej efektów?

Dobra wiadomość – mamy dla Ciebie Toolbook, który pomoże Ci odkryć moc twórczego myślenia! Mając narzędzia i wiedzę nie będziesz potrzebować magicznych sztuczek czy specjalnych zdolności, aby zacząć rozwijać swoją kreatywność i sprawnie z niej korzystać.

Dobra wiadomość – mamy dla Ciebie Toolbook, który pomoże Ci odkryć moc twórczego myślenia!

Image

Poznaj nasz Toolbook
„Praktyczna kreatywność w pracy + narzędzia”.


Stworzyłyśmy go specjalnie dla osób, które chcą rozwijać umiejętności tworzenia nowych lub nieszablonowych rozwiązań, idei i pomysłów oraz poznać możliwe pułapki tego procesu.

Toolbook to połączenie konkretnej wiedzy z praktycznymi narzędziami. Dzięki niemu lepiej zrozumiesz i przetestujesz swoją świeżo zdobytą wiedzę w praktyce. Przyda Ci się ona zarówno podczas pracy indywidualnej, jak i zespołowej.

Dekalog Kreatywności

Stworzony został na podstawie pracy z ponad 1000 osób (słownie: TYSIĄCEM!). Zainspiruj się listą dziesięciu dobrych praktyk, które pomogą rozwijać twórcze myślenie zarówno indywidualnie Tobie, jak i Twojemu zespołowi. Dzięki temu łatwiej uporządkujesz swoją pracę oraz unikniesz najczęściej powtarzanych błędów, oraz rozwiniesz umiejętności kreatywnego myślenia i działania. Dekalog jest przygotowany do druku, gorąco zachęcamy do powieszenia go w swojej sali konferencyjnej! To może być także dobry start do rozmowy o tym, jak chcecie tworzyć sprzyjającą atmosferę do kreatywności w waszej pracy.

Co znajdziesz w Toolbooku i dlaczego warto go mieć?

Zidentyfikuj i wykorzystaj czynniki, które wesprą Twoją kreatywność. Rozpoznaj najczęstsze potencjalne bariery kreatywnego myślenia i naucz się z nimi pracować:
Co przeszkadza kreatywności?
Co pomaga kreatywności?
I dlaczego?

Sprzymierzeńcy i przeciwnicy

Kanwa, narzędzia i inspiracje

Twórz środowisko, w którym masz atmosferę, czas i miejsce na generowanie pomysłów. Zrozum kreatywność jako proces oraz naucz się otwierać swoją głowę na nowe pomysły. Poznaj sposoby wdrażania kreatywności w praktyce oraz pracuj z narzędziami, które Ci w tym pomogą. Zawarta w Toolbooku Kanwa pomoże Tobie i Twojemu teamowi stworzyć własne zasady, które mogą stać się Waszym unikatowym Dekalogiem Kreatywności. Taki starter do działania!

POBIERAM TOOLBOOK ZA DARMO

Czujesz w sobie gotowość na otrzymanie zastrzyku bardzo praktycznej wiedzy? Dzięki pracy, wiedzy i narzędziom nawet osoba, która uważa się za mało kreatywną może zobaczyć, że ma takie umiejętności i jak może je wspierać. Wypełnij formularz i pobierz nasz Toolbook.

ImageImageImageImageImageImage

Serdecznie zapraszamy Cię również na nasz
kurso-narzędziownik Solversi, który startuje już 16 października! Program zawiera 4 obszary: proces twórczego rozwiązywania problemów, myślenie kreatywne, myślenie krytyczne oraz kluczowe kompetencje. Znajdziesz w nim ponad 25 narzędzi do zastosowania od zaraz. Nie zostaniesz sam na sam z teorią, ale będziesz w stanie wprowadzać zmiany i zobaczyć efekty od początku pracy z kursem.Dowiesz się z niego, jak poszukiwać nowych rozwiązań i tworzyć pomysły, zarówno na małą, jak i większą skalę. Zdobędziesz wiedzę na temat kompetencji, które pomagają w tych działaniach i dowiesz się, jak je rozwijać. Zobaczysz również 3 konkretne webinary eksperckie… I dużo, dużo więcej!

Zapisz się na listę oczekujących na kurs, żeby pobrać Toolbooka za darmo

Image
Image

Serdecznie zapraszamy Cię również na nasz kurso-narzędziownik Solversi, który startuje już 16 października! Program zawiera 4 obszary: proces twórczego rozwiązywania problemów, myślenie kreatywne, myślenie krytyczne oraz kluczowe kompetencje. Znajdziesz w nim ponad 25 narzędzi do zastosowania od zaraz. Nie zostaniesz sam na sam z teorią, ale będziesz w stanie wprowadzać zmiany i zobaczyć efekty od początku pracy z kursem.Dowiesz się z niego, jak poszukiwać nowych rozwiązań i tworzyć pomysły, zarówno na małą, jak i większą skalę. Zdobędziesz wiedzę na temat kompetencji, które pomagają w tych działaniach i dowiesz się, jak je rozwijać. Zobaczysz również 3 konkretne webinary eksperckie… I dużo, dużo więcej!

Zapisz się na listę oczekujących na kurs, żeby pobrać Toolbooka za darmo

Tu Agnieszka i Gosia – obie jesteśmy doświadczonymi trenerkami biznesu i psycholożkami oraz konsultantkami dla biznesu.

Agnieszka
Pełka-Szajowska

Gosia
Pawlak-Kubasek

ImageImage

Pomagamy ludziom twórczo rozwiązywać problemy i rozwijać kompetencje Solversa. Robimy to z głową, czyli wykorzystujemy praktyczną wiedzę o mózgu, psychologię społeczną i poznawczą, metody projektowe oraz ekonomię behawioralną. Uważamy, że mając choć kilka praktycznych narzędzi i choć trochę wiedzy na ten temat każdy może zacząć lepiej rozwiązywać w swojej pracy. Widzimy to z praktyki i feedbacku od naszych uczestników szkoleń i warsztatów oraz badań naukowych.

Do zobaczenia w świecie twórczego myślenia!