Znajdowanie właściwych rozwiązań może być prostsze niż myślisz!

Jak możesz wpływać na jakość Twojej pracy i jej efektów?

Dobra wiadomość jest taka, że możesz nauczyć się skutecznych metod dochodzenia do odpowiednich pomysłów.
Takich, które pozwolą Ci efektywnie radzić sobie z dotychczasowymi przeszkodami i pozytywnie wpływać na pracę Twoją
czy całego zespołu.

Nie potrzebujesz magicznych sztuczek czy specjalnych zdolności, aby zacząć rozwijać kreatywność i sprawnie z niej korzystać.

solversi

Poznaj Toolbook:

„Praktyczna kreatywność w pracy + narzędzia”

Specjalnie dla osób, które chcą rozwijać umiejętności tworzenia nowych lub nieszablonowych rozwiązań, idei i pomysłów oraz poznać możliwe pułapki tego procesu.
Dowiedz się, jak możesz zacząć już dzisiaj.

Naucz się myśleć i działać tak, by wyzwania Cię napędzały, a nie hamowały.

Co znajdziesz w Toolbooku i dlaczego warto go mieć?

Toolbook to połączenie konkretnej wiedzy z praktycznymi narzędziami.
Otrzymasz konkret, gotowce i praktyczny scenariusz wraz z narzędziem do pracy. 

kreatywne myślenie
solversi

Potrzebujesz najpierw czegoś więcej niż burza mózgów.
Skuteczne szukanie rozwiązań nie polega na przerzucaniu się pomysłami tak długo, aż uznamy, że któryś wygląda na przyzwoity i możemy przystąpić do jego wdrażania.
Choć wciąż tak to wygląda w wielu firmach.
Rozpoznaj najczęstsze bariery kreatywnego myślenia i naucz się z nimi pracować:
Co przeszkadza kreatywności?
Co pomaga kreatywności?
I co mogę konkretnie zrobić?

kreatywne myślenie
solversi

Dobra lista na start. Stworzyliśmy ją na podstawie opinii 1000 osób z różnych firm. Zainspiruj się konkretną listą dziesięciu dobrych praktyk, która może zacząć pracować z tobą od zaraz (np. możesz ją powiesić w biurze albo salce konferencyjnej albo przegadać ze współpracownikami). 
Pomaga tworzyć atmosferę, która na dzień dobry wspiera twórcze myślenie.
A przy okazji zobaczysz, że kreatywność nie musi być odklejona od rzeczywistości.

kreatywne myślenie
solversi

Wyposażymy Cię w narzędzie, które pozwoli Ci krok po kroku myśleć i działać tak, by pojawiające się w pracy wyzwania napędzały, a nie blokowały.
Twórz środowisko, w którym masz atmosferę, czas i miejsce na generowanie pomysłów. Zawarta w Toolbooku gotowa tablica do pracy wraz ze scenariuszem, pomoże Tobie czy Twojemu teamowi stworzyć i przegadać własne zasady kreatywności i (współ)pracy. Taki starter do działania!

Czujesz w sobie gotowość na otrzymanie zastrzyku bardzo praktycznej wiedzy, praktyki i narzędzi?
Pamiętaj, nie potrzebujesz magicznych sztuczek czy specjalnych zdolności, aby zacząć rozwijać kreatywność i sprawnie z niej korzystać. Sprawdź w praktyce ten Toolbook.

Ile razy dziennie musisz rozwiązać jakiś problem, zająć się nowym tematem do załatwienia czy zderzyć się z nieoczekiwanym wyzwaniem?
Prawdopodobnie wystarczająco dużo, żeby odczuwać przytłoczenie… 

A sytuację mogą pogarszać: brak przygotowania, niedziałające procedury czy obawa przed popełnieniem nawet drobnego błędu. Być może coraz częściej zastanawiasz się, czy można inaczej. Czy istnieje jakiś sposób, który mógłby Ci pomóc skuteczniej szukać odpowiedzi na pojawiające się pytania, bez niepotrzebnego błądzenia i działania „na czuja”…

Mamy rozwiązanie – zostań Solversem!

Lata pracy z zespołami w firmach pozwoliły nam przygotować kurs online, który zmieni Twój sposób myślenia i działania.

Zaczniesz szukać rozwiązań, łącząc ze sobą kreatywne podejście do rozwiązywania problemów i krytyczne myślenie, a przy okazji rozwiniesz zestaw kompetencji, które bardzo ułatwią Ci pracę. A wszystko to w oparciu o gotowe do wykorzystania narzędzia i wiedzę z badań naukowych w obszarze psychologii społecznej, poznawczej i ekonomii behawioralnej.

Solversi już wkrótce mogą stać się najbardziej pożądanym typem pracownika.

To ludzie, których napędzają wyzwania i którzy każdy nowy problem widzą jako okazję do rozwoju. Łączą w sobie znajomość procesów i narzędzi, kreatywne myślenie uzupełniają krytycznym, a kluczowe kompetencje pozwalają im być wartościowym członkiem każdego zespołu oraz ułatwiają pracę indywidualną. Nie boją się trudnych pytań, odważnych pomysłów i nieoczywistych perspektyw. A to pozwala im działać naprawdę skutecznie.

kim jest solvers

Zapisz się na listę oczekujących na kurs, żeby pobrać Toolbooka za darmo

Dlaczego możesz nam zaufać?

kto za tym stoi

Od 20 lat wspieramy zespoły i organizacje w rozwiązywaniu problemów, wprowadzaniu zmian i rozwijaniu kluczowych kompetencji. 

Jeśli akurat nie jesteśmy na sali szkoleniowej, to prawdopodobnie poszukujemy nowych metod
i narzędzi, by zwiększać skuteczność naszych warsztatów. Lubimy drążyć i mieszać – dlatego to, czego dowiemy się z biznesu i badań naukowych z psychologii społecznej i poznawczej, a także ekonomii behawioralnej, od razu przekładamy na praktykę. 

Nasza misja? Marzy nam się, żeby ludzie z większą odwagą i energią podchodzili do rozwiązywania problemów. I robili to lepiej. Bo tylko dzięki temu świat (choćby w małym kawałku) stanie się lepszy!

Agnieszka Pełka-Szajowska & Gosia Pawlak-Kubasek

Dołącz do solversowego twórczego rozwiązywania problemów!