kto za tym stoi

Naszą misją jest to, by uczyć myśleć tak, by problemy nie sprawiały kłopotów. 

Gotowe rozwiązania? To nie u nas!
Zamiast ryby wolimy dać wędkę 🙂

podpis Solversi

Od 20 lat wspieramy zespoły i organizacje w rozwiązywaniu problemów, wprowadzaniu zmian
i rozwijaniu kluczowych kompetencji.
 

Jeśli akurat nie jesteśmy na sali szkoleniowej, to prawdopodobnie poszukujemy nowych metod i narzędzi, by zwiększać skuteczność naszych warsztatów. Lubimy drążyć i mieszać – dlatego to, czego dowiemy się z biznesu i badań naukowych z psychologii społecznej i poznawczej, a także ekonomii behawioralnej, od razu przekładamy na praktykę. Nasza misja? Marzy nam się, żeby ludzie z większą odwagą i energią podchodzili do rozwiązywania problemów. I robili to lepiej. Bo tylko dzięki temu świat (choćby w małym kawałku) stanie się lepszy!

Poznajmy się 🙂

Agnieszka Pełka-Szajowska

Agnieszka Pełka-Szajowska

Pomagam ludziom twórczo rozwiązywać problemy oraz rozwijać kompetencje Solversa.Wykorzystuję do tego praktyczną wiedzę o mózgu, psychologię społeczną i poznawczą oraz ekonomię behawioralną. 

Od 20 lat wspieram średnie i duże firmy w rozwiązywaniu realnych problemów – od rozwoju pracowników i tworzenia uczących się zespołów po rozwój produktów, usług i doświadczeń. Za mną kilkaset szkoleń, warsztatów i projektów oraz 20 lat doświadczenia menedżerskiego w biznesie. Pracowałam dla takich marek jak m.in. tołpa, mBank, Swarovski, Polpharma, John Deere, PEKAO, TotalMoney, Santander, ING, Makro, Akademia L.Koźmińskiego, Gmina Wrocław, Biofarm, Bank Millenium, NIVEA. Jestem też współtwórczynią PilotkiZmian.pl oraz ekspertką Concordia Design.

Moje ulubione pytanie to:

Czy można na to spojrzeć z innej perspektywy?

Gosia Pawlak-Kubasek

Małgorzata Pawlak-Kubasek

Pomagam w skutecznym wprowadzaniu zmian, rozwiązywaniu problemów, rozwijaniu kompetencji, osiąganiu celów i dążeniu do równowagi. Łączę przy tym psychologię, metody projektowe i doświadczenie skutecznego działania.

Od 20 lat wspieram merytorycznie zespoły projektowe m.in. w obszarze komunikacji, wpływu emocji na działania, delegowania i egzekwowania zadań czy empatycznego liderowania. Przepracowałam setki godzin na salach szkoleniowych i wykładowych – z firmami, instytucjami, studentami i indywidualnymi odbiorcami. Wspierałam takie marki jak m.in. Uniwersytet SWPS, Gmina Wrocław, Stowarzyszenie Nowe Horyzonty, Dolnośląska Federacja Sportu, AZS Politechnika Wrocławska, Centrum Rozwoju Zawodowego Krzywy Komin.

Moje ulubione pytanie to: 

Czy można to zrobić inaczej?

Wspierają nas 🙂

Krzysztof Kubasek

Krzysztof Kubasek

Jego główną pasją jest projektowanie rzeczy, które mają praktyczne zastosowanie, a misją jest przekazywanie wiedzy w ciekawy i przystępny sposób. Obecnie, oprócz prowadzenia swojego studia projektowego, pełni funkcję nauczyciela na ASP we Wrocławiu dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem z przyszłymi talentami w dziedzinie projektowania oraz tworzy również kompleksowe kursy szkoleniowe dla firm oraz przygotowuje materiały szkoleniowe w formie wideo, przykładając szczególną uwagę do jakości i treści, jak właśnie dla Solversów. Dziękujemy!

Jest także aktywny na platformie YouTube, gdzie prowadzi swój własny kanał instruktażowy @RhinoTutorials oraz @Fusion360.