Mamy dla Ciebie

4 NARZĘDZIA
do lepszych pomysłów i rozwiązań
 

Konkretne. Praktyczne. Niebanalne. 

Narzędziownik jest także zaproszeniem Cię do newslettera społeczności SOLVERSI.

SOLVERSI to osoby, które szukają metod i narzędzi na lepsze pomysły i rozwiązania.

Co w Narzędziowniku:

Mamy dla Ciebie plik PDF z 4 narzędziami.
Jedno z nich („Burza pytań”), opisałyśmy tak szczegółowo i z przykładem oraz naszymi doświadczeniami z praktyki, że dostajemy feedback od czytających „Dziewczyny, tego się nie powinno rozdawać za darmo!” 🙂
No cóż, ale właśnie chcemy.

Bo naszą misją jest to, by coraz więcej osób umiało solversować.
By wiedzieć, jak można rozwiązywać, generować pomysły i skuteczniej działać.
Umieć twórczo rozwiązywać w swojej pracy.

Co w newsletterze SOLVERSI:

Co sobotę lądujemy w Twojej skrzynce z praktycznymi narzędziami, kreatywnymi inspiracjami, poszerzaniem perspektywy i aktualnościami z Solversowego świata! Konkretnie, praktycznie, „samo gęste” 🙂 
Psssst! A niedługo newsletterowicze dostaną dostęp do rosnącej bazy wszystkich dotychczasowych inspiracji. 
I tak, piszemy także o nas, o naszych działaniach i tym, w czym możemy Cię wesprzeć, więc na skrzynce będziesz mieć czasem jeszcze jeden mail od nas. Chcemy abyś o tym wiedział(a) transparentnie.
Ale nie spamujemy, nikomu nie dajemy Twojego maila i nie ma tutaj ukrytych gwiazdek.

Zapisuję się!

Kto za tym stoi? Poznajmy się 🙂

Łączymy kreatywność z krytycznym myśleniem,
praktyki biznesowe z naukową wiedzą,
by mieć jeszcze lepsze efekty w swojej pracy.
Na solversowy sposób.

Agnieszka Pełka-Szajowska

Agnieszka Pełka-Szajowska

Pomagam ludziom twórczo rozwiązywać problemy oraz rozwijać kompetencje Solversa.Wykorzystuję do tego praktyczną wiedzę o mózgu, psychologię społeczną i poznawczą oraz ekonomię behawioralną. 

Od 20 lat wspieram średnie i duże firmy w rozwiązywaniu realnych problemów – od rozwoju pracowników i tworzenia uczących się zespołów po rozwój produktów, usług i doświadczeń. Za mną kilkaset szkoleń, warsztatów i projektów oraz 20 lat doświadczenia menedżerskiego w biznesie. Pracowałam dla takich marek jak m.in. tołpa, mBank, Swarovski, Polpharma, Ania Kruk, CRH Ożarów, John Deere, TotalMoney, Makro, Akademia L.Koźmińskiego, Gmina Wrocław, Biofarm. Jestem też współtwórczynią PilotkiZmian.pl oraz ekspertką Concordia Design.

Moje ulubione pytanie to:

Gosia Pawlak-Kubasek

Małgorzata Pawlak-Kubasek

Pomagam w skutecznym wprowadzaniu zmian, rozwiązywaniu problemów, rozwijaniu kompetencji, osiąganiu celów i dążeniu do równowagi. Łączę przy tym psychologię, metody projektowe i doświadczenie skutecznego działania.

Od 20 lat wspieram merytorycznie zespoły projektowe m.in. w obszarze komunikacji, wpływu emocji na działania, delegowania i egzekwowania zadań czy empatycznego liderowania. Przepracowałam setki godzin na salach szkoleniowych i wykładowych – z firmami, instytucjami, studentami i indywidualnymi odbiorcami. Wspierałam takie marki jak m.in. Uniwersytet SWPS, Gmina Wrocław, Stowarzyszenie Nowe Horyzonty, Dolnośląska Federacja Sportu, AZS Politechnika Wrocławska, Centrum Rozwoju Zawodowego Krzywy Komin.

Moje ulubione pytanie to: 

Czy można na to spojrzeć z innej perspektywy?

Czy można to zrobić inaczej?